ویژگی های کفش ایمنی مناسب

66large

کفش های ایمنی که از چرم گاو یا بوفالو ساخنه می شود دیرتر فرسوده شده و عمر بالایی داشته است.اگر کارگران هنگام کار که روی سطوحی مانند بتن کار می کنند از کفش مناسب و ایمنی استفاده نکنند. باعث خستگی در عضلات پا ، عضلات پشت و سایر قسمت های بدن می شوند . در صورتی که از کفش های ایمنی مناسب و استاندارد استفاده کنند کمتر احساس خستگی می کنند.
در محیط هایی که احتمال برق گرفتگی و شوک الکتریکی وجود دارد کارگرانی که در چنین محیط هایی کار می کنند برای جلوگیری از اینگونه حوادث باید از کفش ایمنی استاندارد استفاده کنند .
در محیط هایی که خیلی سرد هستند و این سردی هوا باعث ایجاد آسیب هایی مانند نیش های یخ زده می شود برای جلوگیری از اینگونه مسائل بهتراست از کفش های ایمنی مناسبی که از پاهای شما در برابر سرما محافظت می کند استفاده کرد.
اتفاقاتی مانند سقوط اجسام و لیز خوردن و.. که در هر محل کاری ممکن است بیفتد و باعث بروز حوادث ناگواری شود .برای جلوگیری از این اتفاقات می توان باایجاد حفاظ و نصب نوارهای ضد لغزش پیشگیری کرد .ولی هیچ کدام به اندازه ی کفش ایمنی نمی تواند از پایتان در برابرحوادث محافظت کند. کفش های ایمنی به دلیل عاج های مناسب و برجستگی هایی که دارند از اینگونه اتفاقات جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *