• سبد خرید
  • جمع کل= 0 تومان 0 0

کفش ایمنی راحت و سلامت پا

وقتی از کفش بخصوص کفش ایمنی حرف میزنیم اولین چیزی که به ذهنمان میرسد این است که  خستگی پاها چگونه ادم را از پای در میاورد و یا وقتی پاها زخمی میشوند چقدر دردناک است بخصوص وقتی که مجبور باشیم ساعتها سرپا بایستیم ،از این رو همه مان به دنبال کفش راحت و استاندارد هستیم .

کفش ایمنی راحت انواع مختلفی دارد و انتخاب مناسب ان برعهده خود افراد میباشد . کفش ایمنی راحت کفشی است که به پا هیچگونه آسیبی نرسد و پاها خسته نشوند و همچنین انگشتان پا درون آن راحت باشند و از همه مهمتر اینکه به راحت پوشیده شوند و از پا خارج شوند ،در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و سلامتی پا را تضمین کند . کفش ایمنی معمولا برای انجام کارهای سخت و پرمخاطره مورد استفاده قرار میگیرد و در صورتی که راحت و ایمن نباشد ممکن است حوادث و اتفاقاتی برای پا پیش بیاید که قابل جبران نباشد و در این صورت انجام کارهای روزانه برای افراد سخت میشود و بسیاری از مشکلات دیگر نیز به وجود میاید .

یک کفش ایمنی باید متناسب با استانداردها تولید شود و ایمنی لازم برای سلامتی پا را داشته باشد . د رعین حال اگر کفشهای ایمنی رنگ بندی متنوع  داشته باشند و سلیقه های بیشتری را در برگیرند ،باعث میشود که افراد زیادی در جامعه از انها استفاده کنند و در نتیجه سلامتی افزایش یافته و بیماری های کمر و پا کاهش می یابد . کفشهای ایمنی راحت باید جنس خوبی داشته باشد تا راحت و زیبا باشند .ضمنا از فاکتورهای مهم راحتی کفش ایمنی پاشنه استاندارد است یعنی نه بدون پاشنه و با پاشنه بلند باشد در غیر اینصورت  موجب اسیب رستاندن به کمر و ستون فقرات میشوند . قالب و پنجه استاندارد در کفشهای ایمنی تاثیر بسیار زیادی در آنها دارد زیرا هر پایی قالبی دارد و پنجه های پای افراد نیز با هم متفاوت میباشد ،بنابراین در خرید یک کفش راحت باید به راحتی پنجه پا و طرز قرار گرفتن پا در کفش دقت شود.

بهترین نوع کفش ایمنی راحت ،از نوع چرمی که بسیار انعطاف پذیر میباشند و اگر ان را خم کنیم به طور کامل خم میشوند  و هچنین پاشنه آنها حدود سه سانتی متر باشد . کفشهای بند دار از این لحاظ راحت میباشند که وسیله ی بند هامیتوان  سایز آنها را تنظیم کرد . شیارهای کفی کفش (عاج کفش) نیز از خصوصیات کفشهای ایمنی راحت میباشد زیرا که وجود شیارها در کف کفش ها مانع از زمین خوردن افراد در فصل زمستان میشوند . کفش ایمنی راحت باید از چرم طبیعی تهیه شو ند تا از عرق کردن و بوی بد پا جلوگیری کند .

عضــویت در خبــرنــامه

با عضویت در خبرنامه پاتن اولین نفری باشید که از جشنواره ها و تخفیف های پاتن مطلع میشود