کفش ایمنی شما را از چه خطراتی حفظ می کند؟

کفش ایمنی شما را از چه خطراتی حفظ می کند؟

اگر در محیط کار برای پاهایتان صدمات جبران ناپذیری وارد شود باعث می گردد برای مدتی یا همیشه کار خود را ترک کنید برای این منظور باید ازکفش های ایمنی که انواع مختلفی داشته و برای هر کاری متناسب با آن کفش وجود دارد استفاده کنید که پوشیدن آنها پاهایتان را از صدمات احتمالی محافظت می کند.
در محیط هایی که احتمال سوختگی وجود دارد از کفش ایمنی که دارای مواد نسوز و با دوام است استفاده کنید که این کفش ها از سوختگی هایی که صدمات خطرناکی می توانند به پا وارد کنند جلوگیری می کند.
جریان برق که از خطرات محیط های کاری می باشد و کارگرانی که در اینگونه محیط ها مشغول به کار هستند باید از کفش هایی که از جنس پلاستیک ،چرم ویا هرنوع ماده ای که عایق جریان الکتریسیته باشند استفاده کنند.
کارگرانی که در سطوح سخت مانند سطوح بتنی برای مدت طولانی سرپا هستند فشار زیادی به پا و عضلات پا وعضلات پشت وارد می شوند و احساس خستگی می کنند و اگر کفش مناسبی به پا نداشته باشند شرایط بدتر می شود پس باید از کفش هایی که زیرسازی مناسبی دارند استفاده کنند تا فشار بر روی عضلات را کاهش داده و خستگی افراد را کاهش می دهد.
افرادی که با وسایل نقلیه و اجسام سنگین کار می کنند با استفاده از کفش ایمنی می توانند از سقوط و افتادن اجسام سنگین بر روی پاهایشان محافظت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *