• سبد خرید
  • جمع کل= 0 تومان 0 0

{{ مشخصات فنی کفش ایمنی سرپنجه کمپوزیت}}

 

رویه: رویه بکار رفته در نمونه های ارسالی از چرم طبیعی سافتی دباغی شده با ضخامت 2 میلیمتر و دارای مقاومت گسیختگی ²300kgf/cm و با مقاومت خمشی 75000 دور با PH=4 و اکسید کروم 53/2 (تماماً مطابق استاندارد).
 
زیره: از جنس تزریق مستقیم پلی یورتان (PU)  T400 محصول Coim  ایتالیا با مقاومت سایشی و لغزشی وسختی و قدرت اتصال رویه به زیره مطابق با استاندارد.
 
سرپنجه: از جنس کمپـوزیت و با مواد پلیمری آلمانی و مقاوم در برابر ضربه 200 ژول طبق گواهی استاندارد و مرکز تحقیقات وتعلیمات حفاظت وبهداشت کار. ( اولین تولیدکننده کفش ایمنی با سرپنجه کمپوزیت تائید شده )       
   
1. نمونه های تولیدی از استانداردهای سری:
EN 344: 1999, safety, protective, occupational and specific job related footwear for Professional use تبعیت می نماید.
 
2. مقدار انرژی تولید شده، بعد از سقوط وزنه 20 کیلوگرمی از ارتفاع 1000 میلیمتری بمیزان 196 ژول می باشد که مطابق استاندارد و جزو سرپنجه های ایمنی می باشد. (سرپنجه هایی با تراز 160ژول فقط سرپنجه محافظ می باشند)
 
3. زیره کفش ارسالی تحت ولتاژهای 5000 – 1000 ولت AC آزمایش و جریان نشتی اندازه گیری شده و مقاومت محاسبه شده در برابر جریان الکتریسته در حد نسبتا مطلوبی بوده است.
 
4. زیره کفش کاملا ضد سایش و لغزش می باشد و در برابر حلال های نفتی و روغنی مقاوم می باشد.
 
5. کلیه محصولات با سرپنجه کمپوزیت دارای یکسال ضمانت کتبی حک شده در زیره کفش و نیز تاییدیه مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار می باشند.
 
6. سرپنجه بکار رفته از لحاظ ارتفاع، عمق و عرض کاملا منطبق با استاندارد ملی ایران بوده ودارای بالاترین مقــــــاومت برخوردی و ارتجاعی همزمان  می باشد؛ این سرپنجه با برند تجاری CHEETA   و در منطقه تجاری آزاد ارس تولید می گردد.
 
7. کفی داخلی از نوع آناتومیک ( طبی با پلی یورگرم ) با منافذ و روکش کتان پنبه ای جهت راحتی و تنفس بهتر پا.
 
8. دارای مقاومت مطلوب  قدم زنی زیره کفش در دمای معمولی  و منهای صفر و رشد برش استاندارد در آزمون