• سبد خرید
  • جمع کل= 0 تومان 0 0

شما میتوانید با عضویت در سایت از تخفیف های ویژه و دیگر مزیت های سایت بهره مند شوید .

تنوع محصولات به زودی افزایش خواهد یافت , پس با عضویت در سایت فرصت های ویژه را از دست ندهید و از جدیدترین محصولات ما با خبر شوید .

خریداران تک فروشی به عمده خریدارانی گفته میشود که کمتر از 10 جفت در یک مرحله خرید انجام دهند.در این نوع خرید کفش خریداری شده پس از تکمیل فرم های ثبت نام با در خواست خریدار به دو روش ارسال میگردد.

ارسال توسط پست جمهوری اسلامی ایران و یا به درخواست خریدار توسط باربری که به صورت پس کرایه به عهده خریدار میباشد و با هماهنگی با کفش پاتن و دریافت شماره بارنامه ؛خریدار خود اقدام به دریافت محصول از باربری میکند.

خریداران عمده فروشی به خریدارانی گفته میشود که برای خرید تعدادی بیش از 10جفت چه از طریق اینترنت و یا از طریق تلفنی اقدام به خرید می نمایند.

در این نوع خرید به علت سنگینی بار و بالا بودن هزینه پست،ارسال از طریق باربری ها ، توشه قطار واتوبوس نیز مقدور میباشد.

شما پس از خرید میتوانید در حساب کاربری خود کد رهگیری مرسوله خود را دریافت و از پرتال پست پیگیری نمایید.

کفش پاتن پدیده با ارسال سریع محصول خریداری شده لذت یک خرید اینترنتی را به شما به ارمغان می آورد.

شما می توانید با خرید از فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی کفش پاتن پدیده نیاز ایمنی ، کاری خود را فراهم نمایید و به مجموعه مشتریان ما بپیوندید.

روش پرداخت بصورت آنلاین می باشد که با همه کارت های متصل به شتاب قابل پرداخت می باشد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود

واژه گارانتي به مجموعه تعهداتي گفته مي شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ايراد ناشي از کيفيت نامطلوب مواد و يا فرآيند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرايط و زماني خاص، جهت رفع آن چه از طريق تعمير و چه از طريق تعويض محصول بر عهده مي گيرد. در اين حالت هزينه هاي تحميل شده بر عهده کفش پاتن میباشد.

کلیه محصولات گروه صنعتی کفش پاتن پدیده از مواد اولیه مرغوب توسط کارشناسان و متخصصین با دقت نظر کامل و تضمین کیفیت تولید میشود.

تمامی محصولات به مدت 6 ماه از تاریخ صدور فاکتور گارانتی میشوند.

زیره محصولات انحصاراً به مدت 250 روز در برابر شکستگی زیره ،ترک خوردگی زیره گارانتی میشود.

گارانتی کفش فقط با نحوه استفاده صحیح و اصولی معتبر است.

برای بهره مندی از شرایط گارانتی ارایه فاکتور خرید الزامی است.

از آنجایی که تمام قالب های کفش پاتن پدیده استاندارد بوده و نسبت به پاهای ایران طراحی و ساخته شده است،به ندرت به چنین مشکلی بر خواهید خورد.اما در صورتی که کفش خریداری شده،سایز پای شما نباشد.شما میتوایند توسط پست کفش خریداری شده را به شرکت عودت دهید و سپس سایز مورد نظر با هزینه شرکت به خدمتتان ارسال گردد.

اگر کفش خریداری شده مورد پسند شما نبود، میتوانید با هماهنگی کفش پاتن،عودت دهید و مبلغ کفش با کسر هزینه پست به حساب بانکی شما واریز شود.

تمامی محصولات با محاسبه ارزش افزوده 9 % به فروش میرسد.

فروش به صورت نقدی میباشد.

عضــویت در خبــرنــامه

با عضویت در خبرنامه پاتن اولین نفری باشید که از جشنواره ها و تخفیف های پاتن مطلع میشود